Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica
Roczniki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dział A, Matematyka (1946-1949)
artykuł w: Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica. Vol. 52 (1998), 1, s. 25-34 ; streszcz. ang.
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica. Vol. 52 (1998), 1
Biblioteka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Jul 4, 2024
Dec 17, 2018
1 006
1240
https://dlibra.umcs.lublin.pl/publication/33559
| Edition name | Date |
|---|---|
| Grigoryan, A., Nowak, M. Integral Means of Harmonic Mappings | Jul 4, 2024 |
Nowak, Maria (1951- ) Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Nowak, Maria (1951- ) Krzyż, Jan (1923-2009). Red.
Bielecki, Adam (1910-2003). Red. Krzyż, Jan (1923-2009). Red.
Bielecki, Adam (1910-2003). Red. Krzyż, Jan (1923-2009). Red.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin) Biernacki, Mieczysław (1891-1959). Red.
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin) Biernacki, Mieczysław (1891-1959). Red.