Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica
Roczniki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dział A, Matematyka (1946-1949)
artykuł w: Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica. Vol. 51 (1997), 1, s. 133-144 ; streszcz. ang.
Wydawnictwo Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
0365-1029 ; oai:bc.umcs.pl:30455
Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica. Vol. 51 (1997), 1
Biblioteka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
4 lip 2024
18 gru 2018
43
43
https://dlibra.umcs.lublin.pl/publication/33592
Nazwa wydania | Data |
---|---|
Nowicka, J., Weron, A. Measures of Dependence for ARMA Models with Stable Innovations | 4 lip 2024 |
Ahuja, Om P. Jahangiri, Jay M. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Waniurski, Piotr Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Szapiel, Wojciech Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Ruscheweyh, Stephan Salinas, Luis Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Qazi, Mohammed A. Rahman, Qazi I. Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Pommerenke, Christian Vasil'ev, Alexander Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)