Artykuł z : Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska, Sectio A, Mathematica, Vol. 20 (1966), s. 23-28 ; streszcz. pol., ros. ; tyt. równol.: Podporządkowania obszarowe a nierówności modułów dla pewnych klas funkcji holomorficznych w kole jednostkowym
Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica. Vol. 20 (1966)
Biblioteka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej
Apr 1, 2019
Apr 1, 2019
35
35
http://dlibra.umcs.lublin.pl/publication/34087
Jabłoński, Filip Franciszek Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Jabłoński, Filip Franciszek Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Bogowski, Franciszek Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Jabłoński, Filip Franciszek Wesołowski, Andrzej (1940-2002) Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Bogowski, Franciszek Stankiewicz, Zofia (1939- ) Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Stankiewicz, Jan Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Stankiewicz, Jan Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)