On the Coefficients of Meromorphic Quasi-convex Functions
Tytuł publikacji grupowej:Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica
Tytuł równoległy:Klasa obszarów określona przez niezmienniczą własność funkcji Bergma
Tytuł poprzedni:Roczniki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Dział A, Matematyka (1946-1949)
Autor:Skwarczyński, Maciej (1944-2011)
Temat i słowa kluczowe: Opis: Wydawca: Miejsce wydania: Współtwórca:Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej (Lublin)
Data wydania: Typ zasobu: Format: Identyfikator zasobu: Język: Powiązania:Annales Universitatis Mariae Curie-Skłodowska. Sectio A, Mathematica. Vol. 22/23/24 (1968/1969/1970)
Prawa: